Gülse Birsel’den Can Yaman’a Libido Göndermesi

Jet Sosyete dizinde Gülse Birsel'in canlandırdığı Gizem Özpamuk libido açıklaması ile son günlerde gündemden düşmeyen Can Yaman'ı tiye aldı...

Son günlerde her yaptığı olay olan Can Yaman’ın en son yaptığı röportajda libido ile ilgili açıklaması gündemi bir süre meşgul etmişti. Jet Sosyete dizisinde de Gülse Birsel bu konuya gönderme yaparak Can Yaman’la ilgili fikrini şaka yollu dile getiRmiş oldu..


Ünlü oyuncu, Şahin Irmak’ın canlandırdığı Talip karakteri “Oynadığınız diziyi 3. bölümde kaldırtan da sizsiniz yani” şeklindeki sözleri üzerine Gizem şöyle diyor:

“Başroldeki çocuğun libidosu yoktu. Ben ne yapabilirim Talip. Mehmet Baygın, libidosuz biri arkadaşlar. Herkes bilir ki bir dizinin tutma formülü nedir, tarafların libidolu olması. Bunu bizim sektörde herkes bilir.”

CAN YAMAN LİBİDO AÇIKLAMASI

Can Yaman Cengiz Semercioğlu’na verdiği röportajda, Demet Özdemir ile uyumlu bir çift olmalarını, “Biz 20’nci bölümde sevgili olduk. Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık.” sözleriyle açıkladı.

Ardından ise eski rol arkadaşı Selen Soyder ile ilgili konuştu. “Mesela “Hangimiz Sevmedik” dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzden problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; Libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; Hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı.”


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı