Gülşah Saraçoğlu Sevgilisi Gökhan Göz’ün Evini Dağıttı!

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu sevgilisi Gökhan Göz'ün evini yerle bir edince Göz, dağılmış evin halini videoya çekerek sosyal medyaya servis etti.
Gülşah Saraçoğlu Sevgilisi Gökhan Göz’ün Evini Dağıttı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yazıklar Olsun! notu ile sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Gülşah Saraçoğlu’nun sevgilisi Gökhan Göz, darma dağın olan evini görüntüleyerek paylaştı. Saraçoğlu’nun evini dağıttığını iddia eden Göz, kullandığı ilaçları ve eşyaları yerlere savrulan eski sevgiliden şikayetçi olmayacağını belirterek “Yazıklar olsun!” notunu düştü.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU KAVGALARIYLA TANINIYOR

Gülşah Saraçoğlu ekranlarda daha önce Bülent Ersoy, Seda Sayan, Demet Akalın gibi birçok ünlü ile polemiğe girmiş ve agresif tutumu ile tanınıyordu. Ünlü modacının eski sevgilisine yaptığı bu hareket ise takipçilerini adeta şaşkına çevirdi. Evin videosunu da kanıt olarak kullanan Gökhan Göz, hiçbir şeyin dışarıdan görüldüğü gibi toz pembe olmadığını ve Saraçoğlu’nun biran önce akıl sağlığına kavuşmasını dilediğini belirtti.

Saraçoğlu ise bundan kısa bir süre önce Göz, ile yemeğe çıkmış ve yemek sonrası magazin muhabirlerine çok mutlu olduklarını söyleyerek her şey yolunda mesajı vermişti.

Gülşah Saraçoğlu Sevgilisi Gökhan Göz’ün Evini Dağıttı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.