Güler Sabancı iftira videoları için erişim kararı aldırdı!

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, sosyal medyada servis edilen 46 video için şikayette bulundu. Güler Sabancı, yayınlanan videolarda iftira ve hakarete maruz kaldığını söyleyip erişim engeli istedi.
Takip et
Güler Sabancı iftira videoları için erişim kararı aldırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Güler Sabancı’nın avukatları, dilekçede özel yaşama dair çirkin yorumların da bulunduğunu söyledi. Gene bir videoda “Beni zehirlediler. Bunların tümünü Güler Sabancı yaptı” biçimindeki iftiraya yer verildiği belirtildi.

NEFRET SUÇU İŞLENDİ

Sabah’ın haberine göre meşhur iş insanı Güler Sabancı’nın avukatları, İstanbul Adliyesi’ne giderek Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne erişim engeli talebinde bulundu.

Dilekçede aralık ayı içerisinde sosyal medyada kişilik haklarını ihlal eden, iftira ve nefret suçlarına giren 46 video ve içeriğin yayınlandığı ifade edildi.

ERİŞİM ENGELİ GELDİ

Avukatlar, dilekçede özel yaşama dair çirkin yorumların da bulunduğunu söyledi. Gene bir videoda “Beni zehirlediler. Bunların tümünü Güler Sabancı yaptı” biçimindeki iftiraya yer verildiği belirtildi. Hakimlik, hakaret, iftira ve tehdit suçlarını yaratacak ifadeler sebebiyle videolara erişim engeli getirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.