adplus-dvertising

Güldür Güldür Show’un yeni sezon afişinde dikkat çeken detay!

SHOW TV'nin ekran fenomenlerinden olan eğlenceli program Güldür Güldür 10. sezonu ile tekrardan seyircisi ile buluşmak için gün sayıyor.
Takip et
Güldür Güldür Show’un yeni sezon afişinde dikkat çeken detay!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ekranların sevilen komedi programı Güldür Güldür’ün 10. sezon afişi yayınlandı. Afişte kadrodan ayrılan Onur Buldu ve Çağlar Çorumlı yer almadı. Güldür Güldür’ün Bilal’i Onur Buldu, artık yeni projeler yapmak istediğini ifade ederek kadrodan ayrıldığını açıklamıştı.

Son dönemlerin en parlak en çok izlenen yapımlarında yer alan Çağlar Çorumlu’nun Cem Yılmaz’ın son filmi Ayzek’te rol aldığı için kadroya girmediği söylenenler arasında.

Bir başka söylenti Çağlar Çorumlu’nun artık tek başına kariyerinde ilerlemek istedi. Diğer başarılı bir isim Onur Buldu oldu. 9 sezondur Güldür Güldür Show kadrosunda olan ve en çok güldüren isimlerden biri olan Onur Buldu artık ekipte değil.

YENİ OYUNCULAR KADRODA

Erdem Yener, Hasibe Eren ve Gürhan Altundaşar gibi sevilen isimler ise Güldür Güldür’ün kadrosuna katıldı.

Güldür Güldür Show’un yeni sezon afişinde dikkat çeken detay!

HÜSEYİN GERİ DÖNÜYOR

Başarılı oyuncu Erdem Yener, geçtiğimiz yıllarda da Güldür Güldür Show’da rol almış ve 2016’da veda etmişti. Programda Hüseyin karakterini canlandıran Yener, yıllar sonra aynı karakterle yapıma geri dönmüş oldu.
Güldür Güldür Show’un yeni sezon afişinde dikkat çeken detay!

90’lı yılların fenomen dizisi Sıdıka ile adını duyuran başarılı oyuncu Hasibe Eren de kadroya katıldı. Eren, Şaşıfelek Çıkmazı, Avrupa Yakası, Yalan Dünya, Türk Malı, Jet Sosyete gibi sevilen yapımlarda rol almıştı.
Güldür Güldür Show’un yeni sezon afişinde dikkat çeken detay!Güldür Güldür Show’un yeni sezon afişinde dikkat çeken detay!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.