Güldür Güldür Show’dan bir isim daha eksildi! İstifa eden Sinan Çalışkanoğlu şimdi ne yapıyor?

Seyirciler için hazırlanan komedi türündeki skeçleri televizyon ekranına taşıyan Güldür Güldür isimli eğlence programının oyuncu kadrosunda bulunan Sinan Çalışkanoğlu veda etme kararı aldı. Sahneleriyle izleyici kitlesine kahkaha tufanı estiren Güldür Güldür Show’da 2 yıldır oyunculuk görevi üstlenen Sinan Çalışkanoğlu’nın ayrılacağının ortaya çıkmasının ardından kendisine gelen yeni teklifleri değerlendirecek.

Show TV ekranlarında yayına girdiği her hafta yediden yetmişe seyircisini gülmekten kırıp geçiren Güldür Güldür Show ekibinde yer alan Sinan Çalışkanoğlu’nun beklenmedik vedası şaşkınlık etkisi meydana getirdi. 2018 yılının Kasım tarihinde oyuncu kadrosuna adını yazdıran ve burada olduğu süre zarfında başarılı bir performans sergileyerek dikkatleri üzerine çeken Sinan Çalışkanoğlu, Güldür Güldür Show ekininden neden ayrıldığına dair şu an için henüz bir açıklamada bulunmadı. Şimdiden itibaren kendisine sunulan yeni teklifleri değerlendirmeye alacağının bilgisine ulaşılan Sinan Çalışkanoğlu, sevenlerinin karşısına farklı bir projeyle çıkmaya hazırlanıyor.

SENARYOLARI OKUMA KARARI ALDI!

Güldür Güldür Show’dan ayrılan Sinan Çalışkanoğlu’nun kariyerinde farklı bir yol haritası çizebilmek adına gelen senaryoları okuma kararı aldığı öğrenildi. Kişisel gelişim uzmanı ve profesyonel koç olarak mesleğini icra eden Çiğdem Çalışkanoğlu ile evli olan Sinan Çalışkanoğlu, şimdilerde eşiyle sıklıkla zaman geçirmeyi tercih ediyor. Güldür Güldür Show sayesinde popülaritesini daha artırıp geniş çapta hayran kitlesi yakalayan Sinan Çalışkanoğlu’nun Instagram’da 100 binden fazla takipçiye sahiptir.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı