adplus-dvertising

Güldür Güldür, Gümbür Gümbür Devam Ediyor

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür isimli show programı, gittiği her ilde kapalı gişe oynuyor. İl il gezen Güldür Güldür'ün biletleri anında tükeniyor.
Takip et
Güldür Güldür, Gümbür Gümbür Devam Ediyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show, yurt içi turnesi kapsamında yaptığı gösterilerde hayranlarının karşısına çıkıyor. Binlerce hayranının canlı performansını merak ettiği Güldür Güldür Show’a bilet bulabilmek için saniyelerle yarıştığı öğrenildi.

Güldür Güldür, Gümbür Gümbür Devam Ediyor

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW KAPALI GİŞE OYNUYOR

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show, yurt içi turnesi kapsamında şehir şehir geziyor. Binlerce hayranını canlı performanslarla güldüren Güldür Güldür ekibi, bilet bulamayan ve kapıdan dönmek zorunda kalan hayranlarına da tekrar gelme sözü verdi.

Güldür Güldür, Gümbür Gümbür Devam Ediyor

Televizyonlarda yayınlandığı anda izlenme rekorları kıran Güldür Güldür Show’a bu sezon yeni isimler de katılmıştı. Kadrosunu daha da çok güçlendiren Show’un, her ilde binlerce hayranı bulunuyor.

Satışa çıkan biletlerin anında tükendiği öğrenilirken, bazı hayranlarının da oyunculara sosyal medyadan ulaşarak, “Tekrar gelin.” çağrısında bulunduğu öğrenildi. Bu talebi geri çevirmeyen oyuncular en kısa zamanda tekrar gelme sözü verdiler.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.