Güldür Güldür, Ekran Macerasını Noktalıyor

Son dönemlerde güncel konulara değinen ve sosyal medyanın gündemine oturan Güldür Güldür, ekran macerasını noktalıyor.

Ekranların ilgiyle takip edilen programlarından biri olan Güldür Güldür, bu hafta sonu yayınlanacak bölümüyle sezon finali yapıyor. İstanbul seçimlerine sayılı günler kala yandaş kanalları eleştirdiği skeci ile adından söz ettiren programın, önümüzdeki yıl hangi kanalda yayın hayatına devam edeceği ise bilinmiyor.


Son yıllarda bir ekran klasiği haline gelen ve reytinglerde önemli bir başarı yakalayan Güldür Güldür, ekran macerasını noktalıyor. Geçtiğimiz günlerde yandaş medyayı eleştirdiği skeç ile sosyal medyanın gündemine oturan programın, yeni yayın döneminde ekranda olup olmayacağı ise henüz netlik kazanmış değil. Aniden alınan bu karar sonrası Alper Kul ve Doğa Rutkay gibi programda boy gösteren birçok ünlü ismi şaşkına uğrattı.

YAPIMCI, FARKLI KANALLARLA GÖRÜŞECEK

Programın yapımcısı BKM, alınan bu karar sonrası farklı kanallarla görüşmek için kolları sıvadı. Medya kulislerinde dolaşan iddiaya göre; bu görüşmenin ilk olarak Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ile yapılacağı yönünde. Son dönemlerde reytingleri düşen Acun’un programa kanalında yer verip vermeyeceği herkes tarafından merak ediliyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı