adplus-dvertising

Güldür Güldür 3 Yeni İsimle Geri Dönüyor

Televizyonların sevilen show programı Güldür Güldür'e yeni sezonunda 2'si eski, 1'i yeni oyuncu olmak üzere 3 isim daha katılıyor. Çağlar Çorumlu ve Aylin Kontente Kul tekrardan sahnedeki yerlerini alırken, İrem Kahyaoğlu'da ilk kez Güldür Güldür'de sahneye çıkacak.
Takip et
Güldür Güldür 3 Yeni İsimle Geri Dönüyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz sezon final yaptıktan sonra uzun bir tatil dönemine giren Güldür Güldür Show, yeni sezonun açılmasıyla beraber, kadrosunu güçlendiriyor. Daha önce Güldür Güldür kadrosunda yer alan ve seyirci tarafından çok sevilen iki oyuncu Çağlar Çorumlu ve Aylin Kontente Kul tekrardan sahnelere ve dolayısıyla da ekranlara dönüyor.

Bu isimlere ek olarak, Yasak Elma dizisinde oynamakta olan oyuncu İrem Kahyaoğlu’da kadroya dahil edilen bir diğer isim.

GÜLDÜR GÜLDÜR’DEN NEDEN AYRILMIŞLARDI?

Alper Kul ile evlenen Aylin Kontente Kul, ikinci bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Başarılı oyuncu evliliğinin akabinde Güldür Güldür’den ayrılmış ve bir bebek sahibi olmuştu. Kendisi gibi oyuncu olan ve Güldür Güldür kadrosunda yer alan Alper Kul ile evlenen Aylin Kontente KuL bugünlerde ikinci bebeğini kucağına almak için gün sayıyor.

Çağlar Çorumlu ise Gülse Birselin, Jet Sosyete adlı dizisinde oynamak için show programına ara vermişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.