Gülben Ergen’den Magazin Muhabirlerine Gönderme

Tatilde çektirdiği fotoğraflarla magazin gündeminden düşmeyen Gülben Ergen, çocukları ile birlikte çekindiği bir fotoğrafı paylaşarak magazincilere atıfta bulundu.

Yaz aylarında bikinili yakalanarak sürekli gündem olan Gülben Ergen, kişisel hesabından yaptığı bir paylaşım ile magazin muhabirlerine göndermede bulundu. Oğulları ile Bodrum’da tatilde olan Ergen, tatil günlüklerini Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Bu yazın başında da magazin muhabirlerine bikinili yakalanan Ergen, sosyal medya hesabından o muhabirlere göndermede bulunan bir paylaşımda bulundu.


Gülben Ergen, en son kendisini ve oğullarını görüntüleyen muhabirlerin haberlerini küçük düşürmeden ve can yakmadan yaptığını ifade eden bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcı bu durumu sosyal medya hesabından “Benim yaz tatilinden anladığım lunapark gibi bir dünya. İki muhabir arkadaşımız, dün yerlerinde duramayan dörtlü ile halimi görüntülediler. Saygının olduğu her yerde güler yüzle ve anlayışla varım. Mesleğini bir başkasının canını yakmak ve küçük düşürmek için kullanmayan magazinden yol arkadaşlarımı sevgiyle selamlarım.” notu ile paylaştı.

TATİL ANLARINI INSTAGRAM’DAN PAYLAŞIYOR

Başarılı şarkıcının Yılmaz Erdoğan’ın abisi Mustafa Erdoğan ile evliliğini sonlandırdıktan sonra Yılmaz Erdoğan’ın eski eşi Belçim Bilgin ile aralarının bozuk olduğu konuşuluyordu. Geçtiğimiz günlerde Belçim Bilgin ile bir araya gelen Ergen, Bilgin‘in oğlu Rodin Nazım Erdoğan’ı da aralarına alarak  tatiline devam ediyor. Sosyal medya hesabından oğulları ve Rodin’le keyifli tatil anılarını paylaşan Ergen, gönderileri ile hayranlarının beğenisini kazanıyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı