adplus-dvertising

Gülben Ergen’den Çağlar Ökten’in klip setine sürpriz ziyaret

Çağlar Ökten, Deniz Seki'ye ait olan 'Zor mu' isimli şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sundu. Gülben Ergen yakın arkadaşı Seda Sayan ve eşi Çağlar Ökten'i sette ziyaret ederek sürpriz yaptı.
Takip et
Gülben Ergen’den Çağlar Ökten’in klip setine sürpriz ziyaret
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezunu olan Çağlar Ökten’in, yeni şarkısı sözü ve müziği Deniz Seki’ye düzenlemesi Alper Atakan imzası taşıyor. Sezen Aksu imzalı şarkısı “Sen Ciddisin” ile dikkatleri çeken ve birçok mekan da sahne almaya başlayan Çağlar Ökten yeni şarkısı “Zor Mu?” ya Erkan Nas‘ın yönetmenliğinde klip çekti.

Gülben Ergen’den set ziyareti

Klip çekimi sırasında stüdyoda eşini yalnız bırakmayan Seda Sayan‘a yakın arkadaşı Gülben Ergen sürpriz yaparak Çağlar Ökten’e destek verdi. Beraber çektikleri fotoğraflarını kendi sosyal medya hesaplarından paylaşan üçlünün fotoğrafları çok kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Gülben Ergen’den Çağlar Ökten’in klip setine sürpriz ziyaret

Deniz Seki’nin yıllar önce kendi yazıp bestelediği ve yorumladığı şarkısını “Zor Mu? Çağlar Ökten yorumu ile son yılların en popüler sosyal medya uygulaması TikTok kullanıcılarının en çok paylaştığı şarkılar arasına girdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.