Gülben Ergen, Yeni Sevgilisi Emre Irmak İle Görüntülendi

Çalkantılı aşk hayatı ve yaptığı evliliklerle gündeme gelen Gülben Ergen, yeni sevgilisi Emre Irmak ile görüntülendi. Eğlendikleri mekanın çıkışında yakalanan ikili, herhangi bir açıklama yapmadı.
Takip et
Gülben Ergen, Yeni Sevgilisi Emre Irmak İle Görüntülendi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Erhan Çelik'ten olaylı bir şekilde boşandıktan sonra Burak Törer ile aşk yaşamaya başlayan Gülben Ergen, bu ilişkisinde de aradığı mutluluğu bulamamıştı. Ünlü şarkıcı şimdilerde müzisyen Emre Irmak ile yeni bir birlikteliğe yelken açtı.

AÇIKLAMA YAPMADILAR

Mesleğinden çok çalkantılı aşk hayatı ve yaptığı evliliklerle gündeme gelen Gülben Ergen, dün akşam saatlerinde Yalıkavak'ta müzisyen Emre Irmak ile görüntülendi. Eğlendikleri mekan çıkışı magazin muhabirlerine yakalanan ikili, açıklama yapmadan araçlarına binerek uzaklaştı.

Gülben Ergen, Yeni Sevgilisi Emre Irmak İle Görüntülendi

'SÜRPRİZ' ŞARKISININ BESTECİSİYDİ

2008 yılında yayınladığı “Sürpriz” şarkısının bestecilerinden olan Emre Irmak ile son zamanlarda sık sık görüşen Ergen’in, müzisyenle ilişkisinin aşka dönüştüğü öğrenildi. İkilinin bu sürpriz ilişkisinin ise evlilik yolunda gittiği söyleniyor.

Gülben Ergen, Yeni Sevgilisi Emre Irmak İle Görüntülendi

Peki Gülben Ergen'in yeni aşkı Emre Irmak kimdir? 

Emre Irmak 27 Mayıs 1977'de İstanbul'da doğdu. Babası da müzisyen olan Emre Irmak henüz 5 yaşındayken klasik piyano dersleri almaya başladı.

İlk solo konserini 7 yaşında Galatasaray Lisesi'nde verdi. 10 yaşında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı sınavlarını kazanarak klasik müzik eğitimine başladı.

İlk reklam cingıllarını 14 yaşında bir sigorta kuruluşu, 15 yaşında Radio Blue için besteleyen Emre Irmak erken yaşta başladığı müzik kariyerini konservatuar eğitimini yarıda bırakarak pop müzik alanında sürdürmeye karar verdi. Zuhal Olcay ve Kenan Doğulu ile konser çalışmaları yaptı.

İlk bestelerini ve düzenlemelerini Sezen Aksu, Ajda Pekkan Şehrazat, Mustafa Sandal, Nilüfer gibi sanatçılarla yaptı. 1996 yılında Mehmet Ali Birand ile tanışan Emre Irmak Mehmet Ali Birand, Can Dündar, Cüneyt Özdemir, Serdar Akinan, Bülent Çaplı gibi duayenlerle onlarca belgesel filminin müziklerini yaptı.

2005'de kendi plak şirketini kuran Emre Irmak 10'larca ödül alan Yasemin Mori'nin albümünde prodüktör, besteci ve yapımcı olarak bulundu. 2011 yılında Jingle jackson adlı kendi reklam müzikleri şirketini kurdu.Türkiye'nin önde gelen firmaları için reklam müzikleri üretmeye başladı. Emre Irmak bir kısa film ile Venedik Altın Aslan ödülü kazandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.