Guido Senia’dan ‘Acun’un Parasını mı Yiyorsunuz?’ Sorusuna Cevap

Şeyma Subaşı ile birlikte Miami'de tatil yapan Guido Senia bir takipçisinin "Eski Koca parası mı yiyorsun?" yorumuna cevap verdi.
Guido Senia’dan ‘Acun’un Parasını mı Yiyorsunuz?’ Sorusuna Cevap
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde TV8 ekranlarında yayınlanan bir programın canlı yayınında, Acun Ilıcalı’nın telefondan video gösterdiği sırada Şeyma Subaşı’dan gelen mesajın etkileri hala sürüyor. Mesajda Şeyma Subaşı’nın, “Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım Miami Oteli ve parayla ilgili bir şey de konuşacağım.” yazdığı görülüyordu ve Şeyma Subaşı bu olaydan kısa bir süre sonra Miami’ye tatile çıktı.Guido Senia’dan ‘Acun’un Parasını mı Yiyorsunuz?’ Sorusuna Cevap

“NASIL BUNU DÜŞÜNECEK KADAR SALAK OLABİLİYORSUNUZ”

Miami tatiline Guido Senia da katılınca sosyal medya kullanıcıları bu durum hakkında yorumlar yapmaya başladı. Tatilden fotoğraflar paylaşan ikili için”Acun’un parasını mi yiyorsunuz?” gibi yorumlar yapıldı. Bir kullanıcının, konu ile ilgili olarak yaptığı yorumuna cevap veren Guido Senia, “Nasıl bunu düşünecek kadar salak olabiliyorsunuz” dedi. Şeyma Subaşı da bir yorum yaptı ve emojilerle cevap verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.