Grup Laçin Müziğe Geri Döndü

21 yıl önce müzik kariyerine son veren Grup Laçin, müzik kariyerine bıraktığı yerden devam etme kararı aldı. 21 yıl sonra alınan bu karar, Grup Laçin sevenlerini heyecanlandırdı. Kararı açıklayan isim ise Okan Can Yantır oldu.

1998 yılında çıkardıkları ”Bekar gezelim” albüm çalışması ile, yılın en iyi grubu ev en iyi çıkış yapan grup ödülünü alan Grup Laçin, 21 yıllık aranın ardından tekrar müzik hayatına döndü. Aldıkları kararı Okan Can Yantır aracılığıyla açıklayan grup, yeni bir single çalışması ile geri döneceklerini söyledi.

GRUP LAÇİN YENİ SİNGLE’I İLE GELİYOR

Serkan Çağrı ile 10 yıldır tanıştığını söyleyen Okan Can Yantır, kendisiyle 10 yıldır iş yaptıklarını ve çok güzel, eğlenceli günler yaşadıklarını dile getirdi. Kendisine her zaman Grup Laçin’i canlandıralım dediğini ve bugüne kısmet olduğunu söyleyen Yantır, Serkan Çağrı’yı hocası, ağabeyi gibi gördüğünü ve kendisiyle müthiş işlerin altına imza attıklarını kaydetti. Grup Laçin’i bir araya getirdiklerini ve Haluk Koçyiğit’in çok başarılı bir albüm kapağı çalışmasıyla tekrar müzik dünyasına döndüklerini söyledi.

Grup Laçin’in kendisini tekrar bulduğunu ve yeni eserlerinin de geçmişteki gibi beğenileceğini söyleyen Yantır, Single çalışmasıyla yakında müzik piyasasında olacaklarını söyledi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı