Griezmann Transferinde Yeni İddia Ortalığı Karıştıracak!

Antoine Griezmann’ın yaz transfer döneminde Atletico Madrid’den 120 Milyon € bedel ile Barcelona’ya gitmesi sonucu oluşan gerginlik sürüyor.

Antoine Griezmann’ın yaz transfer döneminde Atletico Madrid’den 120 Milyon € bedel ile Barcelona’ya gitmesi sonucu oluşan gerginlik sürüyor. Atletico Madrid’den Barcelona’ya transfer olan Griezmann hakkında ortaya çıkan yeni iddialar ortalığı karıştırdı. Griezmann transferinde iki kulüp adeta birbirine girmişti. Atletico Madrid, Griezmann’ın serbest kalma bedelinin 120 milyon € değil 200 milyon € olduğunu iddia ederek konuyu mahkemeye taşıdı. Atletico Madrid oyuncu için Barcelona’dan 80 milyon € daha istiyor.

GRİEZMANN İLE BARCELONA NE ZAMAN GÖRÜŞMEYE BAŞLADI

Barcelona’yı La Liga’da şampiyon olmak için mücadele ettikleri dönemde ayartmaya çalıştığı gerekçesiyle suçlayan Atletico Madrid haklı mı? El Mundo Deportivo’nun haberine göre, Griezmann’ın ailesi ile olan Whatsapp konuşmalarını okuyucu ile paylaştı. Transfer görüşmelerinin Atletico’nun iddia ettiği gibi Mart ayında başladığını ortaya çıkardı. Konuşmalarda 14 milyon €’luk  komisyon bedelinden de bahsediliyor. Eğer iddialar gerçekse Barcelona’ya çok büyük yaptırımlar uygulanabileceği konuşuluyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı