Gözünü Kan Bürümüş Cani, Ailesini Yok Etti

Gözü dönen cani, iki kızının dışarıda olduğu esnada evde tartıştığı eşini ve oğlunu gözünü kırpmadan katletti.

Çanakkale’ye bağlı Lapseki ilçesinde gözünü kan bürümüş Nevzat Aydoğdu isimli vatandaş, iki kızının dışarıda olduğu esnada evde eşiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa sürede büyümesi üzerine tabancaya sarılan cani, 20 yaşındaki oğlunu ve eşini gözünü kırpmadan öldürdü.


Aile facialarına bir yenisi daha eklendi. Çanakkale’de iki kızını dışarı gönderen cani baba, evde eşiyle tartışmaya başladı. Karı-koca arasındaki tartışma 20 yaşındaki oğullarının da araya girmesi ile daha da alevlendi. Bu esnada sinirlerine hakim olamayan baba, evdeki ruhsatsız silahını alarak rastgele ateş etmeye başladı. Dehşete düşüren olayda anne ve oğul yaşamını yitirdi. Olayın ardından şoka giren baba, ekipleri arayarak yardım istedi. Aile faciasının yaşandığı eve gelen ekipler, kanlar içinde yerde yatan anne ve oğulun öldüğünü fark etti. Oğlunu ve karısını öldüğünü anlayan Aydoğdu da emniyete giderek teslim oldu.

KIZ KARDEŞLER SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Cinayet esnasında dışarıda olan iki kardeş ise olay yerine geldiklerinde büyük bir şok yaşadılar. Annelerini ve ağabeylerini kanlar içinde görüp sinir krizi geçiren kardeşleri, komşuları teselli etti. Olayla ilgili soruşturma devam ederken aile faciasının yaşandığı binada oturan bir vatandaş, “Peş peşe silah sesi duyunca büyük korku yaşadık. Uzun süredir aralarında sorun vardı. Sürekli tartışıyorlardı” ifadesini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı