Gözü Yaşlı Babanın En Acı Bekleyişi!

Ormanlık alandaki yarıkta bir ceset olduğu ihbarını alan ekipler, saatlerce uğraştıktan sonra cesedi çıkarabildi. 2,5 aydır oğlu kayıp olan baba çalışmaları yaşlı gözlerle izledi.

Antalya’da, ormanlık alandaki derin yarıkta bir ceset olduğu ihbarını alan ekipler hemen harekete geçti. Zorlu arazi şartlarında, bir erkeğe ait olduğu belirlenen cesedin çıkarılması için çaba gösteren ekipler 4 saati aşkın çalışmanın ardından amaçlarına ulaştı. Kalabalık bir kuş sürüsünün olay yerinden kalktığını gören ekipler, cesedin yerini böyle bulmuştu.


Bu kuşların ciddi tahribat yarattığı cesedin kime ait olduğu yapılacak detaylı DNA incelemesinin ardından ortaya çıkacak. Ekiplerin yaptığı çalışmaları izleyenler arasında bir de gözü yaşlı baba vardı. 2,5 ay önce 20 yaşındaki oğlu kaybolan acılı baba çalışmaları endişeli gözlerle izledi. Eyüphan isimli gencin cep telefonu son olarak, cesedin bulunduğu civarda sinyal verdiği için cesedin 20 yaşındaki gence ait olduğu düşünülüyor.

BABA DA CESEDİ TEŞHİS EDEMEDİ

Ağaçlara iplerle bağlanarak yaklaşık 200 metrelik yarığın içine dalan ekiplerin 4 saati aşkın çalışması ise dikkat çekti. Canlarını hiçe sayarak cesede ulaşmaya çalışan AFAD ekiplerinin bu gayreti takdir toplarken acılı baba ekiplere teşekkür etti. Babanın da teşhis edemediği ceset incelenmek üzere adli tıp morguna götürüldü. Sonuçların birkaç gün içinde çıkarak açıklanması bekleniyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı