Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil’den “hakem kararları” eleştirisi

Göztepe’nin kulüp başkanı Mehmet Sepil, Galatasaray maçındaki hakem kararlarını eleştirerek, “Bu kararlara imza atan sistemle Türk futbolunu nasıl geliştireceğimizi, nereye götüreceğimizi artık cesur bir şekilde tartışmak ve doğru kararların alınması adına çalışmak zorundayız.” dedi.
Takip et
Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil’den “hakem kararları” eleştirisi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Lig ekiplerindenGöztepe’nin kulüp başkanı Mehmet Sepil,dün oynadıkları Galatasaray maçının hakemlerine yönelik yaptığı açıklamada, müsabakadahakemKoray Gençerler ve VAR hakemi Zorbay Küçük’ün verdiği bir kararla gollerinin iptal edildiğini hatırlattı.

Sepil, şunları kaydetti:

“Ben şimdi herkese bu kararla ilgili bir soru sormak istiyorum. Dünya futbol tarihinde böyle bir kararın örneği var mıdır? Böyle bir karar verilmiş midir? Cevabının hayır olduğunu biliyorum. Bu tür kararlara imza atan sistemle Türk futbolunu nasıl geliştireceğimizi, nereye götüreceğimizi artık cesur bir şekilde tartışmak ve doğru kararların alınması adına çalışmak zorundayız.”

Öte yandan, dünkü müsabakadakafasına aldığı darbe sonucu oyundan çıkan Alpaslan Öztürk’üntedbir amaçlı geceyi hastanede geçirdiği,muayene ve tetkiklerininardından bu sabah taburcu edildiği belirtildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.