Gözlük çaldı denerek evi aranan polis intihar etmişti, O gözlük çay ocağından çıktı!

İzmir'de komiser yardımcısı tarafından gözlük çalmakla suçlanan polisin evinde arama yapılmıştı. Hırsızlık suçuyla evi aranan polis memuru İsmail Zeyrek, olay sonrasında intihar etti. Mobbing’e maruz kaldığı iddia edilen polis memurunun çaldığı söylenen gözlüğünde çay ocağından çıktığı ileri sürüldü.
Takip et
Gözlük çaldı denerek evi aranan polis intihar etmişti, O gözlük çay ocağından çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İçişleri Bakanlığı müfettişlerinin de devreye girdiği intihara giden olaylar zinciri iddialara göre şu şekilde gelişti: Geçtiğimiz hafta, İzmir‘in Çeşme ilçesi Alaçatı Polis Merkezi’nde görevli komiser yardımcısı Halil Özgür Y., güneş gözlüğünün kaybolması üstüne güvenlik kameralarını inceledi.

KAYIP GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Asayiş Büro’da görevli 21 senelik polis İsmail Zeyrek’in (46) de benzer bir gözlüğü vardı. Komiser yardımcısı savcılığa giderek polis İsmail Zeyrek’ten şikâyetçi oldu. Savcılık soruşturmanın şeffaf olması açısından jandarma tarafından yürütülmesine karar verdi.

EVİ VE İŞ YERİ ARANDI

Jandarma hem komiser yardımcısının hem de polis memurunun ifadelerini aldı. Savcılığın talimatıyla Zeyrek’in evinde ve işyerinde arama yapıldı. Jandarmalar bulduğu bir gözlüğü kanıt olarak aldı. Zeyrek gözlüğün kendisine ait olduğunu fatura ile kanıtladı, komiser yardımcısı da bulunan gözlüğün kendisine ait olmadığını belirtti.

KAYIP GÖZLÜK ÇAY OCAĞINDA BULUNDU

Hürriyet’in haberine göre; ilçede görevli polisler komiser yardımcısının gözlüğünü polis merkezinin çay ocağında buldu. Zeyrek önceki gece evinde başına dayadığı tabancasını ateşledi. Tek el silah sesi duyan komşular polise ihbarda bulundu. Meslektaşları geldiğinde Zeyrek yaşamını yitirmişti. Zeyrek’in cenazesi İzmir Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

“10 BİN LİRA PARANIN SAHİBİNİ BULDU”

İsmail Zeyrek’le uzun süredir beraber çalışan bir meslektaşı sosyal medyada şunları yazdı: “Geçtiğimiz sene içinde 10 bin TL olan bir cüzdan buldu. Kendi çabalarıyla cüzdanın sahibini buldu. Örnek alınacak bir polisti. Mobbing sebebiyle yaşamını yitirdi.”

Gözlük çaldı denerek evi aranan polis intihar etmişti, O gözlük çay ocağından çıktı!Komiser yardımcısının gözlüğünü çaldığı iddia edilen polis memuru intihar etti

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.