adplus-dvertising

Gözaltında rahatsızlanan Gergerlioğlu yoğun bakıma alındı!

Hakkında kesinleşmiş hapis cezası çıkarılan ve teslim olması için 10 gün süre tanınan eski HDP milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, teslim olmayınca evinde gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Gergerlioğlu, burada rahatsızlanınca kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alındı.
Takip et
Gözaltında rahatsızlanan Gergerlioğlu yoğun bakıma alındı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milletvekilliği düşürüldükten sonra, kesinleşmiş hapis cezası nedeniyle kendisine tanınan 10 günlük sürede teslim olmayan HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu dün gece evinde gözaltına alındı.

Gözaltına alındıktan götürüldüğü adliyede rahatsızlanan Gergerlioğlu, hastaneye kaldırıldı. Gergerlioğlu’nun oğlu Salih Gergerlioğlu, Twitter hesabından babasının anjiyo olduğunu ve bir gün yoğun bakımda tutulacağını duyurdu.

Babasının hangi hastanede olduğunun kendilerinden uzunca bir süre saklandığını ileri süren Salih Gergerlioğlu, daha sonra babasının hastanede olduğunu gösteren bir video ve darp raporunu paylaştı.

Videoda bir sedyede sağlık ekipleri müdahale ederken görünen Ömer Faruk Gergerlioğlu darbedildiğini ileri sürerek, “Kolluktan darp gördüm. Arabanın içinde beni tehdit ediyor beni kolluk. Nerede görülmüş böyle rezalet” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.