Görünce çok hasta sandık

Her ne kadar son yıllarda aksi yönde gelişmeler olsa da moda endüstrisinin zayıflık tutkusu bir kez daha tartışma yarattı. Mega News Agency

Görünce çok hasta sandık

NİŞANLISIYLA TATİLDE

31 yaşındaki model Martha Hunt, uzun süredir birlikte olduğu ve bu yılın başında nişanlandığını duyurduğu fotoğrafçı sevgilisi Jason McDonald ile birlikte Meksika tatiline çıktı.

Görünce çok hasta sandık

MEKSİKA’YI SEÇTİLER

Çift, bunun için de Tulum kentini seçti. Hunt ve McDonald, önceki gün plajda görüntülendi. Bir süre deniz sporlarıyla ilgilenen Martha Hunt, sonra da sevgilisiyle yan yana şezlonga uzanıp güneşlendi.

Görünce çok hasta sandık

ZAYIFLIĞI ENDİŞE YARATTI

Portakal rengi bir bikini giyen Hunt’ın görüntüsü ise internet sitelerine yansıdıktan sonra büyük tartışmalara yol açtı. Bunun nedeni ise ünlü modelin aşırı zayıflığı. Birçok kişi bu Martha Hunt’ın bu görünümünden endişe duyduğunu ifade etti.

Görünce çok hasta sandık

HAYRANLARI ENDİŞE ETTİ

Birçok hayranı Martha Hunt’ın bu fotoğraflarını gördüklerinde ilk anda onun ciddi şekilde hasta olduğundan endişe ettiğini belirtti. Bu hayranları, ünlü modelin sağlıksız göründüğünü savundu.

Görünce çok hasta sandık

BİRAZ AŞIRIYA KAÇTI GALİBA

Bazı hayranları da moda dünyasının ‘incelik’ konusunda çok aşırıya kaçtığını, Hunt’ın görüntüsünün endişe verici olduğunu ifade etti.

Görünce çok hasta sandık

BU ZAYIFLIĞI SAVUNANLAR DA OLDU

Martha Hunt’ın bir model olduğunu ve bu şekilde bir fiziksel görüntüye sahip olmasının doğal olduğunu savunanlar da oldu. Bu gruptakiler, Hunt’ın Victoria’s Secret modeli olduğunu ve firmanın koşullarını yerine getirdiğini belirtti.

Görünce çok hasta sandık

ÇOCUK YAŞTA KEŞFEDİLDİ

Amerikalı model Martha Hunt, doğum yeri olan Kuzey Carolina’da bir fotoğrafçı tarafından keşfedildi. Daha sonra da kariyerini ilerletmek için New York’a taşındı.

Görünce çok hasta sandık

‘MELEK’ OLARAK TANINDI

1. 78 cm boyunda ve 55 kilo olan Martha Hunt, birçok ünlü firmanın defilelerinde podyuma çıktı. Ama en çok Victoria’s Secret meleği olarak tanındı.

Görünce çok hasta sandık

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı