Gönüllü aşı olan Çağla Şıkel, yaşadıklarını anlattı!

Meşhur model Çağla Şıkel, Covid-19 aşı gönüllerinden biri olmuştu. Şıkel, “Hiçbir yan etkisini yaşamadım. Bu işin içinde olmaktan dolayı mutluyum” şeklinde konuştu.
Takip et
Gönüllü aşı olan Çağla Şıkel, yaşadıklarını anlattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur model Çağla Şıkel önceki gün Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Annesi Asuman Şıkel’le alışverişe çıkan model, oğluna hediye aldıklarını belirtti:

“Yarın Uzay’ın doğum günü. Anneannesi ile yeni tablet hediye aldık. Çocuklar çok çabuk büyüyor. Hafta sonları babalarında kalıyorlar. Döndüklerinde adeta boy atıyorlar. Zamanı iyi değerlendirmeye çalışıyoruz. Spor yapıyorum, düzenli besleniyorum. Yaza umut bağladık umarım virüs biter.”

Gönüllü aşı olan Çağla Şıkel, yaşadıklarını anlattı!

Covid-19 aşısı gönüllüsü olan Şıkel, hiçbir yan etkisini yaşamadığını açıkladı: “Biz bir sene boyunca takip altında oluyoruz. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bu işin içinde olmaktan gerçekten çok mutluyum. Herhangi bir sıkıntı yok.”

Meşhur model tehdit mesajları alması ile ilgili ise “O mesaj sonrası başka bir mesaj daha gelmişti. Büyük olasılıkla içi boş bir olay. Ama tabii ki işlemler sürüyor. Tekrarının olmaması içimi rahatlatıyor” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.