Gönül Yazar’ın Yeni Sevgilisi Belli Oldu: Rüzgar Mağden

Geçtiğimiz günlerde yıllar sonra yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkan Taş Bebek lakaplı Gönül Yazar’ın yeni sevgilisi belli oldu. Yazar, kendisinden 32 yaş küçük olan Rüzgar Mağden ile aşk yaşıyor.

Gönül Yazar’ın Yeni Sevgilisi Belli Oldu: Rüzgar Mağden
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gönül Yazar’ın yeni sevgilisinin Yönetmen Rüzgar Mağden olduğu ortaya çıktı. Gönül Yazar, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programında ilişkisini açıkladı.

83 yaşındaki usta sanatçı, son günlerde yeni bir aşka yelken açtığına dair dedikodularla gündeme geliyordu. Gönül Yazar’ın yeni sevgilisi belli oldu. Yazar’ın, Beyaz Show’un yönetmenliğini yapan Rüzgar Mağden ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

10 YAŞINDAYKEN AŞIK OLMUŞ

Kanal D’de yayınlanan Müge ve Gülşen ile 2. Sayfa programında gerçek ortaya çıktı. Programa telefonla bağlanan Gönül Yazar, Rüzgar Mağden ile aşk yaşadığını söyledi. Rüzgar Mağden’in kendisine çocuk yaşlarda vurulduğunu öğrendiğini belirten Yazar, “10 Yaşındayken Metin Oktay ile olan filmimi izlemiş ve bana aşık olmuş. Büyüdüğünde benimle evleneceğini söylemiş. Number One 10’uncu yıl etkinliğinde tanıştık. Biz bu yolda yürümeye karar verdik” ifadelerini kullandı.

Gönül Yazar’ın Yeni Sevgilisi Belli Oldu: Rüzgar Mağden

Yönetmen Rüzgar Mağden, Gönül Yazar’dan tam 32 yaş küçük.

Gönül Yazar Rüzgar Mağden’in sosyal medya paylaşımları için tıklayınız

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.