Gönül Yazar, Genç Sevgilisiyle Evlenmek İstiyor

Ses sanatçısı ve sinema oyuncusu Gönül Yazar, yönetmen sevgilisi Rüzgar Mağden ile dolu dizgin bir aşk yaşıyor. Yazar, sevgilisiyle dünya evine girmeyi planlıyor.

Türk sanat müziği yorumcusu ve oyuncu Gönül Yazar son aşkı ile gündem yarattı. Gönül Yazar, yönetmen Rüzgar Mağden ile aşk yaşadığını katıldığı bir canlı yayın programında açıkladı.

YAN YANA MEZAR ALMAK İSTİYORUZ

Gönül Yazar, medyada evlilikleriyle de ün yapmış bir isim. Daha önce 7 kez evlenen Yazar, bu evliliklerine bir yenisini daha eklemek ve mezara kadar aşkıyla gitmek istiyor. Rüzgar Mağden’le tutkulu bir aşk yaşadığını ifade eden Yazar, bu aşkı evlilikle taçlandırmak istiyor.

Kendilerini aynı dünyanın insanı olarak gördüklerini ifade eden Yazar, ”Rüzgar’ı çok seviyorum. O benim bu hayatta sahip olduğum en güzel şey. Onunla sonsuza kadar beraber olmak istiyorum. Bu yüzde de yan yana bir mezar almak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

SADECE ALDATIRSAK AYRILIRIZ

Gönül Yazar, aşkıyla arasındaki ilişkinin normal şartlarda bitmeyeceğini sadece aldatma olayının kendilerini birbirlerinden uzaklaştıracağını söyledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı