Gönül Yazar: Bizimkisi İlişki Değil Birliktelik

Gönül Yazar kendisinden 32 yaş küçük sevgilisi Rüzgar Mağden ile ‘2. Sayfa’ adlı programa konuk oldu. Birliktelikleri hakkında samimi açıklamalar yaptılar.

Gönül Yazar ve sevgilisi Rüzgar Mağden, ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ adlı programa konuk oldular. İkili özel hayatları ile ilgili samimi açıklamalar yaparken, Rüzgar Mağden, “Gönül Yazar’la bakışmak benim için onurdur. dedi. Röportajın en önemli açıklamalarından birini ise Gönül Yazar’dan geldi. Gönül Yazar yaptığı açıklamada, yaşadıkları şeyin ilişki olmadığını birliktelik olduğunu söyledi.

İkili kendilerine sorulan “İlk kavganız ne için oldu?” sorusuna da cevap verdi ve ilk kavgalarının kıskançlıktan dolayı olduğunu söylediler. Rüzgar Mağden daha sonra yaptığı konuşmada, Gönül Yazar’ın sevgilisi Rüzgar Mağden olarak öne çıkmaktan nefret ettiğini de söyledi.

“BEN ONA SEVGİLİM DİYORUM”

Birbirlerine yönelik olarak söyledikleri özel sözleri de aktaran çiften Gönül Yazar, Rüzgar Mağden’e ‘sevgilim’ dediğini söyledi ve Rüzgar Mağden’in de kendisine ‘Gönül’üm’ demesini sevdiğini belirtti. Rüzgar Mağden ailesinin bu birliktelikten dolayı mutlu olduğunu ifade etti ve “Herkes çok mutlu, Gönül Yazar gibi bir sevgilim var ya.” dedi. Birbirlerinden şikayetleri olup olmadığına yönelik soruya cevap veren ikiliden Rüzgar Mağden, “O konulara girmeyelim de anlaşmazlıklarımız tabii ki oluyor, biz insanız.” dedi. Gönü Yazar da evlerinin uzak olduğunu dile getirdi ve bu sebepten bazen sorun yaşadıklarını söyledi. İkili, bu sorunun temelini ise özleme duygusuna bağladı.

“GÖNÜL BANA AİT, KİMSE GÖRSÜN İSTEMEM”

Gönül Yazar’a kendi çekeceği bir projede yer verip vermeyeceği yönünde soru sorulan Rüzgar Mağden, verdiği cevapta bunu yapmayacağını belirterek, “Gönül bana ait, onu projemde oynatmam. Kimsenin onu görmesinin istemem, o benim kalbimin oyuncusu.” dedi.

22 yıldır kimseyi beğenemediğini söyleyen Gönül Yazar ise “Tek beğendiğim Rüzgar oldu ve elimi uzattım.” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı