adplus-dvertising

Gönül Dağı 77. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Diziseverler, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı 77. bölümüyle ekrana geldi. 77. bölümde Amcaoğulları sıcak su ihalesini alırlar. Elif, annesinin kasabaya dönüşüyle birlikte ikilem içinde kalır. 19 Kasım yayınlanan Gönül Dağı son bölüm full izleme linki haberimizde…
Takip et
Gönül Dağı 77. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gönül Dağı 19 Kasım Cumartesi akşamı 77. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Gönül Dağı 77. bölüm full, Gönül Dağı son bölüm tek parça Youtube linki haberimizde..

GÖNÜL DAĞI 77. BÖLÜM ÖZET

Elif, annesinin kasabaya dönüşüyle birlikte ikilem içinde kalır. Geçmişin acı travmalarını derinden hisseden Elif, annesinin hikayesini öğrendiğinde onu affedebilecek midir? Amcaoğullarıyla en iyi nişan organizasyonunu yapma konusunda iddialaşan Cemile, Asuman ve Zahide kolları sıvamıştır. Asuman müzik okulunda Mahmut Tuncer’le karşılaşınca onu nişanda sahneye çıkmaya ikna eder. Mahmut Tuncer’in Gedelli’ye gelişiyle birlikte başta amcaoğulları olmak üzere herkeste hem şaşkınlık hem de sevinç oluşur. Büyük iş başardıklarını düşünen Cemile ve Asuman, nişan günü Mahmut Tuncer’in kaçırılmasıyla zor duruma düşer ve soluğu amcaoğullarının yanında alır. Nişan saatine kadar Mahmut Tuncer’i bulabilecekler midir?

GÖNÜL DAĞI 77. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA İZLE

19 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanan Gönül Dağı 77. bölümü dizini ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Gönül Dağı yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

GÖNÜL DAĞI YOUTUBE İÇİN TIKLAYIN

Gönül Dağı 77. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.