adplus-dvertising

Gönül Dağı 75. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Diziseverler, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı 75. bölümüyle ekrana geldi. 75. bölümde Asuman istifa ettiğini Münir’den gizlemek isterken, Ramazan buna karşı gelir ve tüm gerçeği Münir’e söyler. 5 Kasım yayınlanan Gönül Dağı son bölüm full izleme linki haberimizde…
Takip et
Gönül Dağı 75. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gönül Dağı 5 Kasım Cumartesi akşamı 75. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Gönül Dağı 75. bölüm full, Gönül Dağı son bölüm tek parça Youtube linki haberimizde..

GÖNÜL DAĞI 75. BÖLÜM ÖZET

Elif ve Kenan’ın isteme günü gelmiştir. Kenan ve ailesi isteme için hazırlıklarını yaparken Elif tarafında işler karışıktır. Serdar’dan gelen mektup, Elif’i bir karar vermeye zorlar. Kasabaya dönen Serdar’la gidecek midir yoksa Kenan’ın yanında kalacak mıdır? Asuman istifa ettiğini Münir’den gizlemek isterken, Ramazan buna karşı gelir ve tüm gerçeği Münir’e söyler. İstifayı öğrenince öfkelenen Münir ne yapacaktır? Erkan, Ramazan’ın da yardımıyla Şirin’e bir aşk mektubu yazar. Ancak bu mektuptan Şirin’in ailesi haberdar olunca iki aile karşı karşıya gelir. Bu durumda Sefer ve Zahide ne yapacaktır?

GÖNÜL DAĞI 75. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA İZLE

5 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanan Gönül Dağı 75. bölümü dizini ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Gönül Dağı yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

GÖNÜL DAĞI YOUTUBE İÇİN TIKLAYIN

Gönül Dağı 75. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.