adplus-dvertising

Gönül Dağı 73. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Diziseverler, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı 73. bölümüyle ekrana geldi. 73. bölümde Veysel için mahkeme zamanı gelmiştir. Ancak kaportacı dükkanında bulunan bıçak, işleri zora sokmuştur. 22 Ekim yayınlanan Gönül Dağı son bölüm full izleme linki haberimizde…
Takip et
Gönül Dağı 73. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gönül Dağı 22 Ekim Cumartesi akşamı 73. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Gönül Dağı 73. bölüm full, Gönül Dağı son bölüm tek parça Youtube linki haberimizde..

GÖNÜL DAĞI 73. BÖLÜM ÖZET

Amcaoğulları bıçağı dükkana atan kişiyi bulmak için kasabada büyük bir plan yaparlar. Uyguladıkları bu plan sayesinde amaçlarına ulaşabilecekler midir? Öte yandan bütün olanlardan habersiz, dükkana bıçağı atanı gören tek kişi olan Selma Öğretmen, bu bilgiyle ne yapacaktır? Tüm mücadelelerin sonunda Veysel hapisten çıkabilecek midir? Bu arada Sefer ve Zahide arasındaki gerilim büyümektedir. Sefer, Zahide’ye rağmen çocuklara gerçeği söyler ve onları hastaneye götürmeye karar verir. Bu durum ikilinin ilişkisini nasıl etkileyecektir?

GÖNÜL DAĞI 73. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA İZLE

22 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan Gönül Dağı 73. bölümü dizini ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Gönül Dağı yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

GÖNÜL DAĞI YOUTUBE İÇİN TIKLAYIN

Gönül Dağı 73. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.