adplus-dvertising

Gönül Dağı 71. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Diziseverler, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı 71. bölümüyle ekrana geldi. 71. bölümde Geçtiğimiz hafta izlediğimiz bölümde Veysel’i hapisten kurtarmak için Rıfat’ın şahitliği önemlidir. 8 Ekim yayınlanan Gönül Dağı son bölüm full izleme linki haberimizde…
Takip et
Gönül Dağı 71. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gönül Dağı 1 Ekim Cumartesi akşamı 71. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Gönül Dağı 71. bölüm full, Gönül Dağı son bölüm tek parça Youtube linki haberimizde..

GÖNÜL DAĞI 71. BÖLÜM ÖZET

Evlendikten sonra Hacer’in çıkarttırdığı rapor ise bunu engellemektedir. Kenan bu raporun iptali için mücadele eder. Sonunda başarılı olabilecek midir? Ciritçi Abdullah’ı kurtaran gizemli adam, Ciritçi’ye, Divane’yle ilgili büyük bir sır verir. Ciritçi bu sırla ne yapacaktır? İlçede açılan müzik okulu seçmeleri Asuman’ı heyecanlandırır. Ramazan’ın cesaret vermesiyle bu seçmelere katılacak olan Asuman’ı nasıl bir son beklemektedir? Kasım’ın gerçek kimliğinin ortaya çıkmasıyla Sefer ve Zahide karşı karşıya gelir. Kasım’ın tek isteği torunlarından helallik almaktır, fakat Zahide çocukların bu durumu bilmesini istememektedir. İkili orta yolu bulabilecek midir?

GÖNÜL DAĞI 71. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA İZLE

8 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan Gönül Dağı 71. bölümü dizini ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Gönül Dağı yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

GÖNÜL DAĞI YOUTUBE İÇİN TIKLAYIN

Gönül Dağı 71. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.