adplus-dvertising

Gönül Dağı 70. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Diziseverler, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı 70. bölümüyle ekrana geldi. 70. bölümde Geçtiğimiz hafta izlediğimiz bölümde Zeki Durmaz’ı öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan ve tutuklu yargılanan Veysel (Semih Ertürk)’in suçsuzluğu ispat edilebilecek mi? 1 Ekim yayınlanan Gönül Dağı son bölüm full izleme linki haberimizde…
Takip et
Gönül Dağı 70. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gönül Dağı 1 Ekim Cumartesi akşamı 70. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Gönül Dağı 70. bölüm full, Gönül Dağı son bölüm tek parça Youtube linki haberimizde..

GÖNÜL DAĞI 70. BÖLÜM ÖZET

Amcaoğulları Taner (Berk Atan), Ramazan (Cihat Süvarioğlu) ve Doktor Kenan (Serkan Kuru) olay gecesinin tanığı arayışına giriyor. Bu arada bir tanık bulunuyor: Kellerin Rıfat (Hüseyin Sevimli). Rıfat, karısı Mihriban’la (Hande Nur Tekin) amcaoğullarının yanına giderek o gece Veysel’in yanında olduğunu anlatıyor. Taner ve Ramazan, sevinçle Rıfat’ı savcının yanına götürüyor. Savcı, Rıfat’la konuştuktan sonra onun tanık olup olmadığına karar veriyor. Savcının kararını Gönül Dağı’nın yetmişinci bölümünde izleyeceğiz. Geçtiğimiz haftaki bölümde kalp krizi geçirerek kendinden geçen Ciritçi Abdullah (Yavuz Sepetçi) iyileşiyor. Veysel’in tutuklanmasından ve Kaya ailesinde yaşananlardan haberi olmayan Ciritçi Abdullah’ı kurtaran esrarengiz kişi kim, yeni bölümde öğreneceğiz. Zahide (Ecem Özkaya) ve Sefer (Ferdi Sancar) çiftliğinde çalıştıkları ve çocuklarına büyük ilgi ve ihtimam gösteren Kasım’dan (Cengiz Sezgin) gerçekleri öğreniyor. Kasım’ın, çocuklarının dedesi, ölen ilk eşi Fikret’in babası olduğunu öğrenen Zahide, bu konuda nasıl bir karara varacak dizinin yetmişinci bölümünde izleyeceğiz.

GÖNÜL DAĞI 70. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA İZLE

1 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan Gönül Dağı 70. bölümü dizini ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Gönül Dağı yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Gönül Dağı 70. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.