adplus-dvertising

Gönül Dağı 70. bölüm fragmanı yayınlandı- Gönül Dağı yeni bölüm tanıtımı

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin gönüllerinde taht kuran, her hafta reyting rekorları kıran ve başarısını sürekli katlayarak birçok hafta “En çok izlenen dizi” olan Gönül Dağı’nın 3. Sezon çekimleri Eskişehir Sivrihisar’da devam ediyor. Dizinin 3. Sezon 70. Bölümü 1 Ekim Cumartesi TRT 1 ekranlarına gelecek.
Takip et
Gönül Dağı 70. bölüm fragmanı yayınlandı- Gönül Dağı yeni bölüm tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 69. bölümüyle seyirci karşısındaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünün ardından gelecek hafta neler yaşanacağı merak konusu oldu. Peki, Gönül Dağı 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak? 1  Ekim Cumartesi yayınlanacak Gönül Dağı 70. bölüm fragmanı haberimizde

2 sezon boyunca Cumartesi günlerinin yıldızı olan ve izleyici sayısını sürekli artıran Gönül Dağı’nın başarı öyküsünü anlatan Yapımcı Ferhat Eşsiz, dizinin Anadolu insanının gönlünde adeta dağ olup yükseldiğini söyledi. Televizyon dünyasında benzerlerine sık rastlanan klişe hikayelerden farklı olarak Anadolu bozkırında geçen hikayeleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı’nın, her insanı etkisi altına alan, samimi, içten, kimi zaman gülümseten kimi zaman da hüzünlendiren bir senaryosu olduğunu belirten Ferhat Eşsiz, imzasını attığı projesinin başarı hikayesini şöyle anlattı: “Her bölümde Anadolumuzun, bozkırın samimi, içten insan hikayelerini anlatan dizimizi, Ali Asaf Elmas, Mustafa Becit ve Teoman Gök kaleme alıyor. Dizimizin halk nezdinde bu denli yüksek bir kabul görmesini açıklama noktasında tek bir kavram yeterli olmamakla birlikte, tartışmasız biçimde önümüze çıkardığı ilk değer ‘samimiyet’dir. Bir Anadolu masalı anlatmayı isteyerek çıktığımız bu yolda Anadolu’nun unutulan o sıcacık havasını, Anadolu insanımızın yapısındaki samimiyeti ve sıcaklığını ekrandan bire bir yansıtmaya çalıştık. Gönül Dağı’nı halkımız öyle bir sahiplendi ki yıllardır hasretini çektiği ailesi gibi bağrına bastı. Gönül Dağı samimiyetiyle, sıcaklığıyla en önemlisi içimizden birisi olmasıyla Anadolu insanının gönlünde adeta dağ olup yükseldi.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.