adplus-dvertising

Gönül Dağı 69. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Diziseverler, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı 69. bölümüyle ekrana geldi. 69. bölümde Muammer’in açtığı dava, Kaya Ailesi’nde küslüğe sebebiyet vermiştir. Ciritçi Abdullah, buna engel olmak için Muammer’in kapısını çalar ve davayı geri çekmesini söyler. 24 Eylül yayınlanan Gönül Dağı son bölüm full izleme linki haberimizde…
Takip et
Gönül Dağı 69. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gönül Dağı 24 Eylül Cumartesi akşamı 69. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Gönül Dağı 69. bölüm full, Gönül Dağı son bölüm tek parça Youtube linki haberimizde..

GÖNÜL DAĞI 69. BÖLÜM ÖZET

Cemile yaşadığı talihsiz olayı Veysel’den gizlemek istese de başarılı olamaz. Dişçi Musa üzerinden her şeyi öğrenen Veysel öfkesine yenilecek midir? Ramazan ve Asuman balayına gitmişlerdir. Ramazan’ın askerlik arkadaşının ayarladığı otelde Ramazan ve Asuman’ı ne gibi olaylar beklemektedir? Günşıl’a bir tiyatro yarışması teklifi gelir. Eğer kazanırsa büyük şehirde tiyatro eğitimi almaya gidecektir. Günşıl bu fırsatı değerlendirmek ister ve kolları sıvar. Sonunda başarılı olabilecek midir?

GÖNÜL DAĞI 69. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA İZLE

24 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanan Gönül Dağı  69. bölümü dizini ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Gönül Dağı yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Gönül Dağı 69. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.