adplus-dvertising

Gönül Dağı 63. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Gülsim Ali ve Berk Atan'ın başrollerini paylaştığı Gönül Dağı 14 Mayıs Cumartesi akşamı 63. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Gönül Dağı 63. bölüm full, Gönül Dağı son bölüm tek parça Youtube linki haberimizde..
Takip et
Gönül Dağı 63. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Diziseverler, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı 63. bölümüyle ekrana geldi. 14 Mayıs 2022 tarihinde Gönül Dağı son bölüm full izleme linki haberimizde…

GÖNÜL DAĞI 63.BÖLÜM ÖZET

Asuman ve Ramazan’ın nişanını sorunsuz bir şekilde atlatmanın mutluluğunu yaşayan amcaoğulları, motive bir şekilde Şili’ye gidecek makineler üzerinde çalışmaya koyulurlar. İşleri vaktinden önce bitirmenin huzuru içinde gittikleri aile pikniğinde keyifli vakit geçirirken aldıkları bir telefonla kendilerini yeni bir sorunun ortasında bulan amcaoğulları, bu zorlu sürecin üstesinden nasıl geleceklerdir?

Sefer ve Zahide Emre’nin annesini aramaya devam ederken Emre’nin durumu her geçen gün daha üzücü bir hal almaktadır. Annesini bulduklarında hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaşan Sefer ve Zahide nasıl bir yol izleyecektir? Kendilerini kapının önünde bulan Selami ve Keriman, bir çözüm yolu ararken onlara yardım eli uzatan Sefer olur. Yeni işlerine dört kolla sarılan Selami ve Keriman’ı bekleyen gelişme ne olacaktır?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.