adplus-dvertising

Gönül Dağı 61. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça

Gülsim Ali ve Berk Atan'ın başrollerini paylaştığı Gönül Dağı 23 Nisan Cumartesi akşamı 61. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Gönül Dağı 61. bölüm full, Gönül Dağı son bölüm tek parça Youtube linki haberimizde..
Takip et
Gönül Dağı 61. bölüm full izle-Gönül Dağı son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Diziseverler, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı 60. bölümüyle ekrana geldi. 23 Nisan 2022 tarihinde Gönül Dağı son bölüm full izleme linki haberimizde…

GÖNÜL DAĞI 61.BÖLÜM ÖZET

Şili’den gelen siparişleri yetiştirmeye çalışan amcaoğulları, ekibi büyütmeye karar verirler.

Kasabalıların başvuruları arasından ekiplerine dahil edebilecekleri yeni insanlar ararlarken eski bir dosyanın karşılarına çıkmasıyla şoka uğrarlar. İşleri büyütme yolunda önlerine büyük bir taş koyan bu durumu çözmeye çalışan amcaoğulları nasıl bir maceraya sürükleneceklerdir?

Ramazan ve Asuman’ın sözlenmesi herkesi mutlu ederken, Hüseyin de Münir’le dünür olmanın coşkusu içindedir. Hüseyin’in nispeti karşısında iyice sinir olan Muammer de kendine makam sahibi bir dünür arayışına girer.

Muammer’in bu telaşı, Kenan ve Elif ilişkisini nasıl etkileyecektir? Bunun yanında Zahide ve Sefer de Emre’yi almaya giderler. Zahide için de kolay olmayan bu gelişmeye çocukların tepkisi ne olacaktır? Öte yandan Rıfat’ın durumu her geçen gün güçleşirken Hacer bu durumla ilgili nasıl bir yol izleyecektir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.