adplus-dvertising

Gonca Vuslateri’den İzzet Yıldızhan’a Tepki: Çok korkuyorum…

Ünlü türkücünün son açıklamalarına tepki yağarken, konuya ilişkin bir paylaşım da oyuncu Gonca Vuslateri'den geldi.
Takip et
Gonca Vuslateri’den İzzet Yıldızhan’a Tepki: Çok korkuyorum…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Türkücü İzzet Yıldızhan, konserlerinde tercih ettikleri kostümlerle konuşulan Gülşen, Hadise ve Hande Yener gibi ünlü isimleri eleştirdi. “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” ifadelerini kullanan ünlü türkücünün açıklamaları sosyal medyada tepki çekti.

Yıldızhan, şu ifadeleri kullandı:

“Her sanatçının yaşam biçimi var, saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye. Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz.”

BİR TEPKİ DE GONCA VUSLATERİ’DEN
Ünlü türkücünün ifadelerine pek çok sosyal medya kullanıcısı ve ünlü isim tepki gösterirken; konuya ilişkin bir paylaşım da oyuncu Gonca Vuslateri’den geldi.

Vuslateri, sosyal medyadan yaptığı paylaşıma “Çok korkuyorum sahnede ne giyeceğimize İzzet Yıldızhan karar verecek diye.. ” notunu düştü.

Gonca Vuslateri’den İzzet Yıldızhan’a Tepki: Çok korkuyorum…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
XXX
12 Ocak 2022, 14:51 tarihinde yazildi

Izzet Yildizhanin fikrini söylemesi sizleri niye rahatsiz etti anlamdik cokta Dogru söylüyor bizim kültürümüze Uygun olmayan kiyafet türü Avrupalari örnek aliyorsunuz ama bizler onlar gibi deyiliz olamayizda cünki bizim örf ve adetlerimiz bambaska .

  • Cevapla
  • 0