Göksel ilk günden Ege köyünde karantinaya girmiş!

Göksel, Türkiye'de koronavirüs vakasının başladığı ilk gün Ege'deki bir köye giderek izole hayat yaşamaya başladığını anlattı. Göksel, konuyla alakalı "İnsan her şeye alışıyor" dedi.

Şarkıcı Göksel, sosyal medyadan düzenlenen bir canlı yayına katıldı. Göksel, Türkiye’de koronavirüs vakasının belirlendiği ilk gün Ege’deki bir köye yerleşerek izole yaşam yaşamaya başladığını belirtti. “İnsan her şeye alışıyor” diyen sanatçı, bu süreçte en çok market poşetlerini temizlerken zorlandığını itiraf etti.

Kariyerindeki kırılma noktasının 2001 tarihli Körebe albümü olduğunu belirten Göksel, ‘Bende Bi Aşk Var’ın en özel albümü olduğunu dile getirdi.

Rock müziğin hakim olduğu 90’lı senelerde ne tam rock, ne de tam pop müzik yaptığını belirten Göksel, “Arada bir yerdeydim, her zaman içimden gelen şeyi yaptım” şeklinde konuştu.

MilyonFest Online Sohbetleri’in bir öbür konuğu şarkıcı Kıvılcım Ural oldu. Ural, kendi yemeklerini yemekten sıkıldığını, başkalarının yaptığı güzel yemekleri yemeyi özlediğini belirtti. Evde kaldığı sürecin kendisi için bir okul olduğunu belirten Ural, “Eskiden ev işlerinde bana yardım eden birkaç kişi vardı. Şuanda hiçbiri yok” şeklinde konuştu.

Geçmişte yaptığı oyunculuk deneyimi hakkında, “İçimde küçük bir heves olarak kaldı. Kötü oyunculuk, insanlara yapılmış saygısızlık” dedi.

Umut Kuzey’in bir öbür Instagram canlı yayın konuğu olan Meslek Birliği (MÜYORBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Şeşen, koronavirüsün müzik sektörünü nasıl etkilediği hakkında mühim açıklamalarda bulundu.

Şeşen, konuyla alakalı şu ifadeleri kullandı:

Kültür bakanının açıklamasındaki acil tedbir paketinde tiyatro ve sinemadan bahsediliyor ama müzikten bahsedilmiyor. Kendisiyle yüz yüze yaptığımız toplantıda altını çizdik. İçeride çok ciddi paramız birikmiş. Kültür bakanından en son isteğimiz bu acil dönemde en azından bu parayı meslek birlikleri aracılığıyla sektöre dağıtmaları.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı