Gökhan Alkan kimdir,kaç yaşında?

Yasak Elma dizisinde rol alacağı öğrenilen Gökhan Alkan merak edilmeye başladı. Gökhan Alkan nereli, eğitimi ne, hangi dizi ve filmlerde rol aldı, Gökhan Altan fotoğrafları, aldığı ödüller ve ayrıntılar haberimizde.

Doğum tarihi:  8 Aralık 1987

Doğum yeri:  İstanbul

Boyu ve kilosu: 1.88 metre boyunda, 85 kilo

Burcu: Yay

Eğitimi:  Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolejileri Öğretmenliği Lisans ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret-Pazarlama ön lisans bölümlerini bitirdi. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı.

Gökhan Alkan’ın ilk televizyon deneyimi 2011 yılında yayınlanan ve büyük ses getiren bir proje olan Muhteşem Yüzyıl ile olmuştur.

Gurbette Aşk, Kocamın Ailesi, Makas, Seviyor Sevmiyor dizilerinde rol alan Gökhan Alkan, şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Zengin ve Yoksul dizinde Karan karakterine hayat vermektedir. Gökhan Alkan, 1.88 metre boyunda, 85 kilo ve Yay burcudur.

Defne’nin Bir Mevsimi filmindeki rolüyle 9. Montreal Türk Filmleri Şenliği’nde En İyi Film ödülüne layık görüldü. 2016 yılında Güney Kore’nin en prestijli ödüllerinden olan APAN (Asia Pasific Actors Network) Drama Ödül töreninde Asya Pasifik özel ödülünün sahibi oldu

KORE’DEN ÖDÜL ALDI

“Seviyor Sevmiyor” adlı dizide canlandırdığı “Yiğit Balcı” karakteriyle başarısını kenetledi ve 2016 yılında Güney Kore’nin en prestijli ödülü olan APAN ( Asia Pasific Actors Network ) Drama Ödül töreninde Asya Pasifik özel ödülünün sahibi oldu.

Ödülleri:

Defne’nin Bir Mevsimi filmindeki rolüyle 9. Montreal Türk Filmleri Şenliği’nde En İyi Film ödülüne layık görüldü.

2016 yılında Güney Kore’nin en prestijli ödüllerinden olan APAN (Asia Pasific Actors Network) Drama Ödül töreninde Asya Pasifik özel ödülünün sahibi oldu.

Gökhan Alkan’ın rol aldığı diziler:

2011 – Muhteşem Yüzyıl (Şah Tahmasp)
2013 – Herşey Yolunda (Cem Karabey)
2013 – Gurbette Aşk Bir Yastıkta (Osman)
2014 – Kocamın Ailesi (Tarık)
2016 – Seviyor Sevmiyor (Yiğit Balcı)
2017 – Kalp Atışı (Ali Asaf)
2019 – Zengin ve Yoksul (Karan)

Gökhan Alkan’ın rol aldığı filmler:

2015 – Defne’nin Bir Mevsimi (Ferhat)
2015 – Organik Aşk Hikâyeleri (Hasan)
2015 – Makas (Fatih) (TV Filmi)

Gökhan Alkan’ın rol aldığı tiyatrolar:

Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım
Mustafa Kemal’im
Oscar
İstanbul ve Aşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı