Gökçe Bahadır, Güzellik Sırrını Açıkladı

Ekranların güzel oyuncusu Gökçe Bahadır, güzelliğinin ve fit görüntüsünün sporla olan ilişkisiyle alakalı olduğunu söyledi.

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır, televizyondaki başarısının arkasında yoğun bir temponun yattığını söyledi. Bahadır, hiçbir şeyin kendiliğinden olmadığını ve sanılandan daha çok emek harcandığını söyledi. Görüntünün ve başarının kendiliğinden değil, çalışma ve istekle olduğunu söyleyen başarılı oyuncu Gökçe Bahadır, sporla olan yakın ilişkisinin fit görüntüsünün en büyük nedeni olduğunu da belirtti.

Gökçe Bahadır, Güzellik Sırrını Açıkladı

GÖKÇE BAHADIR’IN SIRRI SPOR

Yaprak Dökümü isimli diziyle yıldızı parlayan ve çizgisini hep bir üst seviyeye taşıyan Gökçe Bahadır, Erkan Kolçak Köstendil’in 13 ülkede oynadığı ’12 Numaralı Adam’ oyununun Türkiye turnesinde galaya katıldı. Birçok ünlünün katıldığı gecede, sanatçı akını arasında en çok dikkat çeken isimlerden bir tanesi olan Gökçe Bahadır samimi açıklamalarda bulundu.

Güzel olmanın başarılı olmakla olan ilişkisinin zayıf bir ip kadar az olduğunu ifade eden Bahadır, güzelliğin emekle desteklenmediği zaman yok olup gideceğini söyledi. Bahadır, spor yaptığını ve çok fazla gelişim çabası içinde olduğunu söyledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı