Göğüs Ucunu Isırınca Mahkemelik Oldu!

İngiltere’de 21 yaşındaki Shannon Balshaw adlı bir kadın, tuvalet sırasında kavga ettiği kadının göğüs ucunu ısırınca mahkemelik oldu.

İngiltere’nin Preston şehrinde yaşanan olayda, Shannon Balshaw adlı bir kadın tuvalet sırası yüzünden tartışmaya girdi. Daha sonra tartıştığı kadının göğüs ucunu ısıran Shannon, mahkemelik oldu.


Mahkemede yer alan iddialara göre iki kadın, Shannon Balshaw adlı kadının tuvalet sırasında yere işediğini gördü. Bunun üzerine iki kadın Balshaw’ı uyardı. Kendisine yapılan uyarıyı kaldıramayan Balshaw, iki kadına birden saldırdı. Kavga sırasında bir kadının göğüs ucunu ısırarak yaraladı. Olay yerine çağrılan polisler kavgayı ayırırken, taraflar mahkemelik oldu.

“EMZİREMEME İHTİMALİM VAR”

Mahkemede savunma yapan Shannon Balshaw, göğüs ucunu ısırdığı kadından özür diledi ve pişman olduğunu söyledi. Öte yandan göğüs ucundan ısırılan kadın, bir daha emzirememe ihtimalinin olduğunu belirterek, “Fiziksel ve psikolojik olarak yaralandım. Shannon Balshaw’ın cezasını çekmesini istiyorum” şeklinde konuştu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı