adplus-dvertising

Gizli geyiği 13 saniyede bulmak zeki olduğunuzun ispatı!

Zeka testleri hız kesmeden devam ediyor. Keskin bakışlara sahip olsanız bile hemen göremeyeceğiniz bir zeka testi ile karşınıza geldik. Bu testi sadece kıvrak bir zekaya ve ayrıntıları fark edecek gözlere sahip insanların çözebiliyor. Özel olarak tasarlanmış görselde ter alan geyiği bulmak oldukça zor. Peki geyik nerede?
Takip et
Gizli geyiği 13 saniyede bulmak zeki olduğunuzun ispatı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Optik illüzyonlar, gün geçtikçe vatandaşlar tarafından daha çok ilgi görmeye başladı. Her yaş grubundan insan tarafından sevilerek yapılan zeka testleri, aynı zamanda eğlence amaçlı da yapılıyor. Zeka testlerinin içindeki bulunan optik illüzyonlar ile karmaşık görsellerdeki ayrıntıları fark etmek bazen zor bazen de neredeyse imkansız oluyor. Peki siz bu zeka testindeki gizli geyiği 13 saniyede bulabilecek misiniz?

RESİMDEKİ GEYİK NEREDE?

Yukarıdaki hazırlanmış olan zeka testinde bir dağlık bir alan, kayalar ve çalılıklar görünmektedir. Fotoğraftaki gün ışığına göre öğleden sonra olduğu düşünülmektedir. Bu sebeple geyiği bulmak daha da zorlaşmaktadır. Peki siz dikkatli bakışlarınızla, keskin kavrama yeteneğinizle geyiği fark edebilecek misiniz?
Aslında optik illüzyonların amacı, görüntüdeki zor ve karışık ögeleri tespit edebilmek için zihnin ve gözlerin uğraşmasıdır. Süreniz doldu, geyiği görebildiniz mi?

Gizli geyiği 13 saniyede bulmak zeki olduğunuzun ispatı!

İŞTE CEVAP GELİYOR

İçinizden bazılarının geyiği gördüğüne eminiz. Belki de ilk saniyelerde fark ettiniz. Kiminiz ise verilen sürede geyiği bulamasa bile inat edip cevaba bakmadı. Şimdi size geyiğin yerini söylüyoruz. Resmin tam ortasında çalıların ve kayalıkların arasından size bakan geyiği fark ettiniz mi?

Gizli geyiği 13 saniyede bulmak zeki olduğunuzun ispatı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.