Gizem Canbulut olayı nedir?

19 Mart 2021, 12:36 tarihinde eklendi
Sosyal medya #gizemcanbulut etiketi altında çalkalanıyor. Sevgilisi tarafından bağnazından bıçaklanarak öldürülen genç kız ile ilgili arka arkaya twitter paylaşımları yapılıyor. Gizem Canbulut kimdir? Gizem Canbulut olayının detaylarını sizin için araştırdık.
Takip et
Gizem Canbulut olayı nedir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aralarında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktıktan sonra eski erkek arkadaşı Eren Yıldız tarafından boğazından bıçaklanarak öldürülen Gizem Canbulut, sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Gizem Canbulut’un öldürülmesine tepki gösteren vatandaşlar, #gizemcanbulut etiketini kullanarak paylaşımlarda bulundu.

Gizem Canbulut olayı nedir?

Gizem Canbulut olayı nedir?

GİZEM CANBULUT KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Burdur’un Bucak ilçesinde 17 yaşındaki Gizem Canbulut ile Eren Yıldız, 17 Mart tarihinde kenti tepeden gören bir nokta olan Yunus Emre Parkı’nda buluştu. Buradaki surların alt tarafında oturdukları sırada Eren Yıldız, yanındaki bıçakla Gizem Canbulut’u boğazından bıçakladı.

İddiaya göre, eski erkek arkadaşı Eren Yıldız ile Gizem Canbulut arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı ve tartışma esnasında Eren Yıldız, yanındaki bıçakla Gizem Canbulut’u boğazından bıçakladı.

Hakkında tam bilgi bulunmayan Gizem Canbulut, 17 yaşında kadın cinayetine kurban gitti. Canbulut’un aylar önce, ”Türkiye’de kadın olmak zor ama kadın ölmek kolay” paylaşımı yaptığı ortaya çıktı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.