adplus-dvertising

Giysi kumbarasından hırsızlık kamerada

Adana’da ihtiyaç sahipleri için konulan kullanılmış kıyafet ve ayakkabı kumbarasındaki eşyalar biri çocuk 3 kişi tarafından çalındı. O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
Takip et
Giysi kumbarasından hırsızlık kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Seyhan ilçesine bağlı Gürselpaşa Mahallesinde yaşandı. Seyhan Belediyesi tarafından ihtiyaç sahipleri için tespit edilen noktalara kullanılmış kıyafet ve ayakkabı kumbaraları yerleştirildi. Vatandaşlar bu kumbaraya giymedikleri giysileri atıyor, belediye de belirli dönemlerde bu ayakkabı ve giysileri toplayıp ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıyor.

Giysi kumbarasından hırsızlık kamerada

Atık kağıt toplayan bir aile ise elektrikli bisiklet ile geldikleri bu kıyafet kumbaralarından birinin içerisine çocuklarını indirip kumbaranın içinde ne var ne yok aldı.

Çocuk kumbaranın içinden babasına giysileri verirken annesi de bunları araca koydu. Kumbarada bir şey kalmayınca babası çocuğu içeriden çıkarttı. Aile daha sonra gözden kayboldu. Bu anlar ise bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Çevredeki vatandaşlar ise bu vaziyete tepki gösterdi. Vatandaşlar kumbaraya fakirleri dağıtılması için devamlı giysi ve ayakkabı bıraktıklarını fakat hırsızlık olayını görünce şok olduklarını bunun çok büyük bir vicdansızlık olduğunu belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.