Giyim Tarzları Şaşırtmaya Devam Ediyor!

Game of Thrones bitti ama oyuncularına duyulan ilgi asla bitmiyor. Maisie Williams da bunlardan birisi. Sevgilisiyle yaşadığı hayat ve giyim tarzları hep gündemde.

Game of Thrones dizisi bitmiş olsa da, oyuncuların yaşamlarına olan ilgi bitmiyor. Arya Stark rolüyle tanıdığımız genç oyuncu sevgilisiyle eğlenceli bir hayat yaşıyor. Giyim tarzları ise çok konuşuluyor.

Geçtiğimiz günlerde Game of Thrones’dan tanıdığımız Sophie Turner dünya evine girmişti. Fransa’da düzenlenen düğüne, Turner’ın en yakın arkadaşı olan Maisie Williams da katıldı. Genç oyuncu törene sevgilisi Reuben Selby ile katıldı. Tarzları birbirlerine oldukça benzeyen genç çift, giyimleriyle oldukça dikkat çekti.

DÜĞÜNE PEMBE SAÇLARLA GELDİLER

Williams ve Selby çifti düğüne beyaz takım elbiseleriyle katıldı. İkilinin saçlarının pembe olması ise çok dikkat çekti. Çiftin ilk dikkat çekici uyumlu giyinmeleri bu olmadı. Selby daha önce de Wiliams’la beraber ekose etekli fotoğrafını paylaşmıştı. Genç çiftin ilişkisi hakkında çok az şey biliniyor. Daha çok sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla gündeme geliyorlar. Gazetecilerin ilişkileri hakkında sordukları sorulara cevap vermemeyi tercih eden çift, birlikte görüntülenmekten ise hiç çekinmiyor. Reuben Selby, Maisie Williams’ın kurmuş olduğu Daisie uygulamasının iletişim direktörlüğünü de yapıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı