adplus-dvertising

Giresun’da lise öğrencilerini uygunsuz halde ifşa eden polislere soruşturma!

Giresun’da 2 polis, sahilde biri kız 2 lise öğrencisinin uygunsuz anlarını cep telefonu kamerasıyla kayda alıp sosyal medya hesaplarından paylaştı. Tepkilere neden olan paylaşım sonrası harekete geçen Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Giresun Valiliği olayla alakalı yaptığı açıklamada 2 polisin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.
Takip et
Giresun’da lise öğrencilerini uygunsuz halde ifşa eden polislere soruşturma!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Giresun’da bir ihbarı değerlendiren 2 polis, sahilde 2 lise öğrencisinin uygunsuz anlarını, cep telefonu kamerasıyla görüntüleyip sosyal medya hesaplarından paylaştı. Yapılan paylaşım tepkilere yol açarken soruşturma açıldı. Giresun Valiliği, başlatılan soruşturma kapsamında 2 polisin görevinden uzaklaştırıldığını açıkladı.

Giresun’da lise öğrencilerini uygunsuz halde ifşa eden polislere soruşturma!

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN PAYLAŞTILAR

Şehirde deniz kıyısında iddiaya göre bir ihbarı değerlendiren ismi açıklanmayan İl Emniyet Müdürülüğü’nde görevli 2 polis, kumsalda 2 lise öğrencisinin uygunsuz anlarını, cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Polisler, bahse konu görüntüyü, daha sonra kişisel sosyal medya hesaplarından paylaştı.

PAYLAŞIM TEPKİ ÇEKTİ

Paylaşım, sosyal medyada binlerce takipçinin, tepkisine neden olurken, polisler hakkında da Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatıldı.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA! POLİSLER GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI

Giresun Valiliği, konuyla alakalı yazılı açıklamada bulunarak, polislerin, görevlerinden uzaklaştırıldığı söylendi. Açıklamada, “Giresun’da deniz kıyısında yaşanan bir olaya müdahale sırasında kayda alınan ve daha sonra sosyal medyada paylaşılan iki gencin görüntüleri ile alakalı açıklama yapılması gereği duyulmuştur. 13.05.2022 tarihinde meydana gelen olayın sonrasında Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli tahkikata, Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığınca müfettiş görevlendirilerek idari tahkikata başlanılmıştır. Yapılan inceleme neticesinde söz konusu görüntülerle alakası olduğu belirlenen 2 polis memuru görevden uzaklaştırılmıştır” dendi.

Giresun’da lise öğrencilerini uygunsuz halde ifşa eden polislere soruşturma!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.