Giovanni Guidetti’den Demet Akalın’a aylar sonra cevap!

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2019 Avrupa Voleybol Şampiyonası finalinde Sırbistan karşısında yenilince Demet Akalın sosyal medyada “koçumuz neden Türk değil” diye eleştirmişti. Giovanni Guidett buna aylar sonra cevap verdi.

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2019 Avrupa Voleybol Şampiyonası finalinde Sırbistan karşısında muhteşem bir performans sergilemesine rağmen 5. sette mağlup olmuş ve hak ettiği şampiyonluğu elinden kaçırmıştı.

Mücadele sonrasında kişisel Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Demet Akalın, milli takımın İtalyan başantrenörü Giovanni Guidetti’yi eleştirmişti.

Demet Akalın, “Abi koçumuz niye Türk değil. Kaybetmezdik. Yine de teşekkürler kızlar” ifadelerini kullanmıştı.

Giovanni Guidetti’den Demet Akalın’a aylar sonra cevap!

Başarılı spor adamını, Türk olmadığını için eleştiren Demet Akalın’ın söz konusu paylaşımı o dönem çok büyük tepki çekmişti.

Maçkolik’e konuk olan Giovanni Guidetti, Demet Akalın’ın kendisi hakkında yaptığı bu paylaşıma cevap verdi.

Herkesin ne düşündüğünü söylemekte özgür olduğunu ifade eden İtalyan çalıştırıcı, “Belki de Demet Akalın haklıdır. Sonuçta ben finali kaybettim” şeklinde konuştu.

Giovanni Guidetti’den Demet Akalın’a aylar sonra cevap!

Giovanni Guidetti ayrıca Demet Akalın’ın kendisini sevmeyen bir şarkıcı olduğunu ve bunu anlayışla karşıladığının da altını çizdi.

“Bana bunu söylemişlerdi. Beni pek sevemeyen bir şarkıcıydı. Ama ne yapabilirim ki? Herkes farklı birilerini beğeniyor.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı