Gezintiye Çıkartılan Pitbull Dehşet Saçtı!

Muğla’nın Marmaris ilçesinde gezintiye çıkartılan pitbull cinsi köpek, schnauzer cinsi bir köpeğe saldırdı. Schnauzer cinsi köpek yaşamını yitirdi.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde gezintiye çıkartılan pitbull cinsi köpek, plajda sahibi ile oynayan schnauzer cinsi köpeğe saldırdı. Pitbull, schnauzer cinsi köpeği boğarak öldürdü. Monica Arora isimli bir Polonya vatandaşının schnauzer cinsi köpeği telef oldu. Polonyalı turistin şikayeti üzerine pitbull cinsi köpeğe el konulurken, sahibine 8250 TL para cezası verildi.

KÖPEĞİ ARKADAŞINDAN İZİNSİZ ALMIŞ

Pitbull cinsi köpeği gezdirmeye çıkartan A.C., arkadaşını iş yerinde ziyarete gitti. Arkadaşını bulamayınca izinsiz köpeğini gezintiye çıkarttı. Plaja geldiğinde tasmasını çıkarttığı ‘Hayta’ isimli pitbull cinsi köpek, Polonyalı Monica Arora ile oynayan schnauzer cinsi köpeği saniyeler içinde boğarak öldürdü. Köpeğin gerçek sahibi İ.S. verdiği ifadede “Sağlık sorunlarım nedeniyle Marmaris Devlet Hastanesi’ndeydim. İş yerime döndüğümde olayı öğrenip, polis merkezine geldim. Arkadaşım A.C., iznim olmadan dükkanımın önünde bağlı köpeğimi alarak yürüyüşe çıkmış. Yavru iken aldığım köpeğimin veteriner tarafından düzenli olarak bakımları yapılıyordu. Aşıları tam ve karnesi mevcuttur. Benim bir oğlum ve ailem var. 7 yaşına kadar bu köpek kimseye saldırmadı. Yaşanılan olayı öğrenince çok şaşırdım” dedi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı