General Mobile’dan Kullanıcılarını Karlı Çıkartacak Uygulama

Yerli cep telefonu üreticisi General Mobile yeni duyurduğu kampanyası ile kullanıcılarının yüzünü güldürdü. Destek paketi kapsamında açıklanan kampanya ile firma eski telefonları kullanıcılarından geri alarak yeni model telefon almalarına olanak sağlayacak.  

General Mobile ‘GM Hep Yeni’ uygulaması ile telefon sahiplerine telefonlarını değer kaybetmeden yenileme imkanı sunuyor. General Mobile marka telefon kullananlar 2 yıl içinde aldıkları telefonlarını aynı değerde firmaya satıp yeni modelleriyle değiştirebilecek.


Eski telefonlarını geri veren kullanıcılar aradaki farkı ödeyip daha gelişmiş bir modele geçiş yapabilecek. Firma yetkilileri bu kampanya  ile kullanıcılara kolaylık sağlamayı amaçladıklarını açıkladı. Firma  ayrıca ‘GM HEP Yeni’ uygulaması ile beklenmedik masrafların önüne geçilecek dedi.

KAMPANYADA DİKKAT ÇEKEN DETAY

Kampanya ile ilgili detayları paylaşan firma bu kampanyadan yararlanabilmek için satın alınan telefonların www.generalmobile.com adresinden ya da firmanın yetkili servislerinden alınmış olması şartı olduğunu açıkladı.

Firma ayrıca satılacak telefonlarda kırık, çatlak olmamasının altını çiziyor. Öte yandan kullanıcılardan tam not alan bu uygulamada garanti kapsamı dışında yaşanan sorunlarda da mağduriyetin en aza indirilmesi hedefleniyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı