General Mobile bir tane üretti! Erdoğan’ın imzasını taşıyor

İstanbul’da akıllı telefon üretimine başlayan General Mobile, üzerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ve Cumhurbaşkanlığı forsu bulunan akıllı telefonu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hediye etti. GM9 Pro hediyesi alan Erdoğan, yetkililerle basına özel olarak poz verdi.


General Mobile bir tane üretti! Erdoğan’ın imzasını taşıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a özel olarak üretilen teknolojik cihazlara bir yenisi daha eklendi. Yerli telefon üreticileri arasında büyük bir paya sahip olan General Mobile, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a özel olarak üretilen telefonunu kamuoyu ile paylaştı. General Mobile’ın özel olarak tasarladığı ve ürettiği akıllı telefon, markanın en gelişmiş akıllı telefonu olduğu gibi çok fazla donanımsal özelliklerini de içerisinde barındırıyor.

ÜZERİNDE İMZA VE FORS VAR

General Mobile ürettiği akıllı telefonun arkasına Cumhurbaşkanlığı forsu ile birlikte Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasını ekledi. Akıllı telefon, bugün General Mobile yetkilileri tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a elden teslim edildi. Hediye edilen telefonun 1.699 TL değerindeki GM9 Pro modeli olduğu markanın yönetim kurulun başkanı Sebahattin Yaman tarafından açıklandı. Akıllı telefon markası General Mobile 150 milyon TL yatırım ile İstanbul’da üretim yapmaya da başladı.

ERDOĞAN’IN YENİ TELEFONUN ÖZELLİKLERİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edilen GM9 Pro’nun piyasada bulunan birçok akıllı telefondan çok daha iyi donanımsal özelliklere sahip olduğunu hemen şimdi söyleyelim. Yeni gelen bilgilere göre GM9 Pro sadece 175 gram ağırlığındadır. 3800 mAh bataryası aynı zamanda lityum-iyon özelli olması ile beraber şarj süresi bakımından kullanıcısını mutlu ediyor. 4 GB RAM kapasitesi gelen GM9 Pro’da Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 işlemci de var.

Yazar: Aykut Bilir

Aykut Bilir
Aykut Bilir, 1981 senesinde Manisa'da dünyaya geldi. Bilir, eğitim hayatını Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarının ardından çeşitli mecralarda yazıları yayınlanan Aykut Bilir, günümüzde internet gazeteciliğine yönelik görsel ve yazılı materyaller içeren haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Volvo 2 dev şirket ile 10 yıllık ‘pil’ anlaşması imzaladı

Volvo 2 dev şirket ile 10 yıllık ‘pil’ anlaşması imzaladı

Volvo bugün yaptığı açıklamada, elektrikli araçlarda kullanılacak piller için LG Chem ve CATL firmaları ile 10 yıllık anlaşma imzaladığını açıkladı. Volvo Trucks'ın alt markası olan Mack Trucks ise, 496 beygir gücünde elektrikli çöp kamyonu üretecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.