adplus-dvertising

Gençlerbirliği yeni sezon hazırlıkları için Hacılar’da

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Gençlerbirliği yeni sezon hazırlıklarını Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi ve Hacılar Fevzi Mercan Stadyumu’nda sürdürüyor. Teknik Direktör Metin Diyadin, Hacılar Fevzi Mercan Stadyumu’nda yaptıkları antrenmanda sahanın oldukça güzel olduğunu söyleyerek, Başkan Bilal Özdoğan’a teşekkür etti.
Takip et
Gençlerbirliği yeni sezon hazırlıkları için Hacılar’da
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çalışmalarla alakalı bilgi veren Gençlerbirliği Teknik Direktörü Metin Diyadin, Hacılar Fevzi Mercan Stadyumu’nun antrenman ve futbol oynamaya oldukça elverişli bir saha olduğunu söyledi. Diyadin, önceki dönemlerde kamp için Erzurum’un tercih edildiğini, Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi ve Hacılar Stadyumu’yla beraber Kayseri’nin daha fazla tercih edildiğini belirterek şu şekilde konuştu;

Gençlerbirliği yeni sezon hazırlıkları için Hacılar’da

“İlk defa Erciyes’e kamp için geldik. Daha önce bu tür organizasyonlar için Erzurum tercih ediliyordu ama şuanda Kayseri Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi ve Hacılar Fevzi Mercan Stadyumu tercih ediliyor. Burası da kamp ortamı olarak çok güzel. Saha çok güzel. İnşallah 10 günlük bir kamp dönemimiz var. Bu süreçten sonra ikinci etabı da buraya alabiliriz.” Teknik Direktör Diyadin, Hacılar Belediyesi’ne bu şekilde güzel zeminli bir saha yaptığı için teşekkür ettiklerini söyleyerek, “Böylesine güzel kamp bölgesi ve sahayı sezonun başında takımlar kolay kolay bulamaz. Bu manada biz oldukça şanslıyız. Bilal Başkanımıza yaptığı çalışmadan ötürü teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. Açıklamaların sonrasında Gençlerbirliği takımı Teknik Direktör Metin Diyadin koordinesinde antrenmanlarını tamamladı.

Gençlerbirliği yeni sezon hazırlıkları için Hacılar’da

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.