Genç Sevgilisi ile Evlenmesi Zerrin Özer’e Pahalıya Patlayacak

Bir süredir birliktelik yaşadığı genç sevgilisi Murat Akıncı ile evlenen Zerrin Özer'in hayatı kabusa döndü. Akıncı'nın dolandırıcı olduğu yönündeki iddialar sonrası boşanma kararı alan ünlü şarkıcının evlilik sözleşmesi yapmadığı ortaya çıktı.

Genç Sevgilisi ile Evlenmesi Zerrin Özer’e Pahalıya Patlayacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir süredir ortalarda görünmeyen Zerrin Özer, genç sevgilisi Murat Akıncı ile yaptığı evlilikle gündeme geldi. Kendisine ait villada yakın dostlarının katıldığı sade bir törenle 27 yaş küçük sevgilisi ile dünyaevine giren ünlü sanatçı, nikahtan  saatler sonra deyim yerindeyse kabusu yaşadı.

Bir süredir aşk yaşadığı ve sonrasında evlenmeye karar verdiği Murat Akıncı hakkındaki dolandırıcılık iddiaları peş peşe patladı. Akıncı tarafından daha önce dolandırıldığını öne süren kadınlar, çeşitli kanallardaki magazin programlarına bağlanarak olan biteni tek tek anlattı. Bu haberler magazin gündemine bomba gibi düşerken, Zerrin Özer’in sinir krizi geçirdiği haberleri geldi. Şimdilerde sakinleştirici iğne ile ayakta durduğu öğrenilen Özer’in asıl düşündüğü konu ise Akıncı ile evlenirken evlilik sözleşmesi yapmamış olması.

YÜKLÜ MİKTARDA TAZMİNAT ÖDEYEBİLİR

Böyle bir durumda Murat Akıncı’nın boşanmak için yüklü miktarda tazminat isteyebileceği belirtiliyor. Boşanma davasında kişilerin mağduriyet durumları göz önünde bulundurulacak. Eğer hakim Akıncı’nın mağdur edildiği yönünde karar verirse Zerrin Özer, yüklü miktarda tazminat ödeyecek.

Öte yandan tartışmalara dahil olan Murat Akıncı’nın babası da oğlu hakkındaki dolandırılık iddialarını ortaya atan kadınları suçladı. Bu kadınların, oğlu ile evlenemedikleri için böyle bir yolu seçtiklerini belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.