adplus-dvertising

Genç sevgililer biber gazı sıktıkları astsubayın telefonunu gasp ettiler

Samsun’da genç sevgililer, internetten cep telefonunu satışa çıkaran astsubay ile buluşup yüzüne biber gazı sıkarak telefonunu gasp ettiler.
Takip et
Genç sevgililer biber gazı sıktıkları astsubayın telefonunu gasp ettiler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Kadıköy Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, astsubay E.Ş.(26) iPhone marka cep telefonunu bir e-ticaret sitesinde 10 bin liraya satışa koydu. İlanı gören M.C.Ş.(22) ile sevgilisi S.K.(21) isimli genç kız alıcı gibi davranıp astsubay ile telefonu elden teslim almak için buluştu. Astsubayın aracına binen sevgililerden genç kız aracın arka koltuğunda cep telefonunu incelerken, önde oturan erkek arkadaşı da astsubayın yüzüne biber gazı sıkıp telefonu alıp kaçtı.

Genç sevgililer biber gazı sıktıkları astsubayın telefonunu gasp ettiler

Hem polise şikayette bulunan hem de telefonunun izini süren Astsubay E.Ş. cep telefonunun aynı internet sitesinde 8 bin liraya satışa sunulduğunu gördü. Kendi telefonunu tanıyan astsubay, satıcı ile irtibata geçti. Telefonu almak için buluşma yerine giden astsubay satışa sunan kişiden telefonu sevgililerden satın alan telefoncuyu öğrendi.

Astsubay E.Ş. vaziyeti polise bildirdi. Olayla alakalı M.C.Ş. ve S.K. isimli genç kız yakalanarak gözaltına alındı. Telefon ise satıldığı yerde polis ekiplerince ele geçirildi ve sahibine teslim edildi. Polisteki sorgularının sonrasında bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.C.Ş. ve S.K. mahkemece tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Araştırmacı
9 Haziran 2022, 18:36 tarihinde yazildi

Yazık hayatları söndü gasp cezası büyüktür.

  • Cevapla
  • 0